Paměť a soustředění
V kategorii Paměť a soustředění nabízíme přírodní produkty, které vám v této problematice mohou pomoci nemalou měrou.
Produkty z kustovnice čínské čili goji: goji jsou plody, které ve východní Asii a v tradiční čínské medicíně považují za klenot. Posilují organismus po všech stránkách, v každém věku i stavu. Dlouhodobému užívání je dokonce připisována souvislost s dlouhověkostí.
#ShowMore#
Produkty s žen-šenem: chcete-li zklidnit děti, jejichž impulzivita je mimořádná a hraničí až s ADHD, vyzkoušejte opičí sirup. Ten pomůže harmonizovat různé dysbalance dětského organismu a podpoří jejich výkony, koncentraci a koordinaci.
Čaj Matcha: síla této byliny je mimořádná; čaj s bohatou chutí i vůní má nesmírně pozitivní účinky pro tělo i mysl; podporuje kognitivní funkce, srovnává hladinu cholesterolu v krvi, podporuje správnou srdeční činnost.
Další byliny, které jsou přínosné pro zlepšení paměti i koncentrace: gotu kola neboli pupečník asijský, jenž podporuje periferní prokrvení, zlepšuje kognitivní funkce a přispívá ke zdraví kardiovaskulárního systému; jinan dvoulaločný, ginkgo biloba, brahmi, rhodiola rosea čili rozchodnice růžová, aj.
Z naší široké nabídky přírodních produktů pro zdraví doporučujeme: Vitální houby | Kombinace hub a bylin | CareMedica
Nejprodávanější
Značky
Hericium - Korálovec ježatý Hericium (korálovec ježatý, Hericium erinaceus ), vitální houba...
Máte někdy pocit, že už vlastně vůbec nic nevíte, anebo, že vám trvá velmi dlouho se na cokoliv rozpomenout? Pokud jste v mladším věku, nebojte se – většinou se jedná jen o nesoustředěnost.
U seniorů už skutečně může jít o zapomínání, ale ani zde není třeba ztrácet naději. Paměť i koncentraci lze totiž trénovat a také je posilovat pomocí produktů na bázi přírodních látek.
Člověk se většinou nemůže soustředit a informace si nevybavuje, když je nemocný, má spoustu starostí, anebo ho daná práce či úkol nebaví a raději by se věnoval něčemu jinému.
Jeden z tipů na zlepšování paměti a koncentrace: při práci či učení si dělejte časté, ale krátké přestávky (5-10 minut); postupně si přestávky dopřávejte po delší době (začněte třeba po 10 minutách, pak po 15, 20 minutách, atd.); v přestávce proveďte nějakou tělesnou činnost.